اهمیت داشتن برنامه ی حسابداری مانند سایر برنامه هایی که استفاده میکنید امروزه برای هیچ کس پوشیده نیست . و لازم است هر مجموعه برای پوشش تمام نیازهای کاربران خود باید بازار را بصورت لحظه ای رصد کنند و در کمترین زمان ممکن آپدیت برنامه خود را در اختیار کاربران خود قرار دهند.

استفاده از برنامه های قدیمی در بازاری مانند بازار طلا که پر از تلاطم و چالش میباشد باعث عقب ماندن شما از سایر همکارانتان که برنامه هایی کامل و بروز استفاده میکنند میشود . 

پس همیشه ضمن انتخاب برنامه ای جامع و بروز مطابق نیازهایتان ، در مواقعی که نسخه آپدیت از طرف مجموعه ارائه میشود برنامه حسابداری خود را بروز کنید تا بتوانید از امکانات جدید برنامه خود استفاده کنید و به حساب کتابها و معاملاتتان سرعت ببخشید و از انجام این کار لذت ببرید.

مجموعه حسابداری طلا زمرد که یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری طلا موجود در بازار میباشد نیز آپدیت ها برنامه خود را در کمترین زمان در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

در این قسمت لینک های فایل آخرین بروز رسانی برنامه حسابداری طلا زمرد و آموزش نحوه بروز رسانی برای استفاده کاربران قرار داده شده است. 

لینک فایل بروزرسانی برنامه حسابداری طلا زمرد  

dl.zmd24.com/update.rar

لینک نحوه آموزش بروزرسانی برنامه حسابداری طلا زمرد

https://zmd24.com/academy/course/elearn-fani091/391

call